Uzun aile geçmişi şimdi 4üncü jenerasyonuna ulaşıyor,
tamamı tecrübe yaratıcılık tutku

Gelenek, MS için çok önemlidir ve bu derin bilgi ve tecrübemizle, inovasyonun başarısına inanıyoruz. MS bilgisi ve tecrübesi, sürekli değişen ve talepkar dijital tekstil baskı pazarı için inovatif ürünler geliştirmemizi sağlıyor. Modern teknolojilerimiz, en önemli çevresel sorunlara kadar tekstil baskının her aşamasını geliştirmemize olanak sağlıyor. Bu dijital teknolojilerin çok yönlülüğü, kağıt ve plastik gibi farklı baskı uygulamalarına da yol açıyor.

Dijital devrimin, yazının icadından ve hatta baskıdan bile çok daha önemli bir yere sahip olduğuna inanıyoruz.

Strateji
Proje
Uygulama
Üretim
Bugüne kadar makinelerimizle basılmış metre adedi
100.000.000 Mq
TÜMÜNÜ KEŞFEDİN
layout styles

NEDEN MS PRINTING SOLUTIONS


GÜVENİLİRLİK, DİJİTAL BASKIDA 20 YILDAN DAHA UZUN SÜREDİR YAPTIĞIMIZ İŞİN BİR SONUCU.
Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır. Yüksek standarttaki güvenilirlik kriterimizi korumak adına tüm adımları derinlemesine inceleyebilmek için her gün çok sıkı çalışıyoruz.

INOVASYON, BAŞLANGIÇ NOKTASIDIR.
Sadece her zaman bir adım önde kalarak, teknolojik değişimi yönetebiliyoruz. Lario Single Pass ile bunu başardık; yarının ihtiyaçlarını karşılamak için inovatif çözümler bularak bunu başarmaya devam edeceğiz.

MÜŞTERİLERİ DİNLEMEK BİZİM UZUN DÖNEM BAŞARIMIZI GARANTİLİYOR.
Hızlı ve üst düzey servisimiz, müşterilerimizle sürekli iletişimimizi sağlıyor ve başarının anahtarı kesinlikle budur.

BİLGİYİ PAYLAŞMAK
Lario Academy , yüksek performans sahibi insanlarırn en iyi sonuçlara ulaşabildiği yerdir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK BİZİM SORUMLULUĞUMUZDUR
Sürdürülebilir teknolojiler geliştirmek, gelecek nesillere karşı bizim sorumluluğumuzdur. Sözleri gerçeklere dönüştürerek yola devam ediyoruz. #transparentaswater project.


Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.

style switcher

layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

SIRADAKİ FUARLAR