Kağit Baski

JPK EVO EtkiliİstikrarlıGüçlü

JPK EVO, uzun metrajlı işler için tasarlanmış üst düzey güvenilir endüstriyel baskı makinesidir. Hem kağıt hem de kumaş baskı yapmak için uygundur. JPK EVO, yüksek verimlilik, yüksek performans ve en iyi iş akışı planlaması arayanlar için doğru seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


3D materyaller ve promosyonlar

Ev Tekstili

Döşeme ve perdelik kumaşlar

Teknik kumaşlar

Verimlilik 825 m2/saat

NEDEN

JPK EVO ’YU SEÇMELİSİNİZ

32 Baskı Kafası Baskı üzerinde, yoğun boya atışını sağlayarak üst düzey baskı performansını garanti altına alır.

Endüstriyel Verimlilik.
JPK EVO'nun baskı hızı, seçilebilen konfigürasyonlar ile beraber, pazardaki en rekabetçi teslimat süresini bile karşılamayı mümkün kılar.

2 lazer ışınlı sensörlü kafa koruma sistemi. Baskı malzemesindeki kırışıklıkları görüp kafanın çarpması riskini minimuma indirir.

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1800 - 3200
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 32
Maks. Hız: 8 Renk 825 m2/saat
Maks. Hız: 2xCMYK 825 m2/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600 x 600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 600
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem
Isıtmalı baskı silindiri
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı
Wi-Fi Uzaktan Kontrol -
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi -
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
VIDEO
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.