Teksti̇l Maki̇neleri̇

Mini Lario Birinci sınıfVerimliEsnek

64 baskı kafası ve 8 renk'li Mini Lario , yeni zorluklarla yüzleşmek ve üstesinden gelmek için üretim zincirindeki devrimi sürdürmek isteyen Tekstil Endüstrisi için hazırlanmış en hızlı gezer kafa baskı makinesidir. MiniLario , esneklik, kalite, hız ve enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik gibi özelliklerin hepsini bir arada arayanlar için doğru bir seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


Ev Tekstili

Döşeme ve perdelik kumaşlar

Konfeksiyon

Aksesuarlar

Verimlilik 1090 m/saat

NEDEN

MINI LARIO'YU SEÇMEK İÇİN

HIZLI VE GÜVENİLİR
MiniLario, dünyanın en hızlı baskı makinesidir. Netlik ve güvenilirlik standartları MS marka bilinirliği ve neye inandığımızla sağlanmıştır.

ENDÜSTRİYEL VERİMLİLİK
MiniLario baskı makineleri hız, kalite ve netliğin ideal kombinasyonunu sunar. Bu, sürekli bir iyileştirme süreciyle makineleri tarayarak mevcut Tekstil Baskı standartlarını tamamen değiştirmemizi sağlar.

INOVATIF TEKNİK ÖZELLİKLER: BASKI TAŞIMA
Baskı köprüsüne asılan baskı taşıyıcısı, yüksek hızlı, hassas ve toplam sistem kararlılığını yakalamayı sağlayan yenilikçi bir çözümdür. Ayrıca, bakım işlemlerinin 3 taraftan erişilebilir olmasını kolaylaştırır.

İÇ KUMAŞ SİSTEMİ
Taşıma bandında her türlü kumaşın en iyi şekilde konumlandırılması için senkronize mekanik harekete sahip ısıtmalı bir baskı silindirinden oluşur. Ayrıca, sistem elastik kumaşların girişini kolaylaştırmak için helisel cihazın yayılmasıyla donatılmıştır.

KURUTUCU DOKUNMA EKRANI KONTROL SİSTEMİ
MiniLario'nun kurutucusu çalışma koşullarına uyacak şekilde geliştirilmiştir. Üstün sistem performansı elde edilmesine olumlu katkıda bulunur.

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1800 - 3200
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 64
Maks. Hız: 8 Renk 935 m/saat
Maks. Hız: 2xCMYK 1090 m/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600 x 600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 600
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem
Isıtmalı baskı silindiri
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı
Wi-Fi Uzaktan Kontrol -
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.