Kağit Baski

JP7 KazançlıDayanıklıUyumlu

JP7, taşıyıcı yapışkan blanket ile sağlanan endüstriyel bir dijital baskı makinesidir. Hem kumaş hem de kağıt basmak için tasarlanmıştır. JP7, işletme maliyetlerini azaltarak ve yatırımın hızlı bir şekilde geri dönüşünü sağlayarak üretim kapasitesini artırmak isteyenler için doğru seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


Spor giyim

Konfeksiyon

Aksesuarlar

Verimlilik 510 m2/saat

NEDEN

JP7’yi SEÇMELİSİNİZ

Mükemmel esneklik.Dengeli blanket sistemi ile elastik kumaşlar da dahil olmak üzere maksimum baskı hassasiyeti verir.

Yüksek kapasiteli boya tanklari (makinede dahilidir) geniş kapasitesiyle uzun süreli kullanım sağlar.

2 lazer ışınlı sensörlü kafa koruma sistemi Baskı malzemesindeki kırışıklıkları görüp kafanın çarpması riskini minimuma indirir.

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1800
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 16
Maks. Hız: 8 Renk 443 m2/saat
Maks. Hız: 2xCMYK 510 m2/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600 x 600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 600
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem
Isıtmalı baskı silindiri -
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı -
Wi-Fi Uzaktan Kontrol -
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi -
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.