Teksti̇l Maki̇neleri̇

JP4 '16 Sınırsız enerjiye sahipFonksiyonelÇift taraflı kazanç

JP4’16 makineleri hem kağıda hem de elastik olmayan kumaşlara baskı yapacak şekilde tasarlanmıştır. Baskı hızı performansından ödün vermeden nispeten ılımlı yatırımlarla Endüstriyel Dijital Tekstil Baskı Pazarına girmek isteyen doğru seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


Spor giyim

Konfeksiyon

Verimlilik 134 m/saat

NEDEN

JP4 ‘16’YI SEÇMELİSİNİZ

JP4 ‘16, üretim sürecinde kullanılan alanı ve kaynakları optimize eden kompakt ve işlevsel bir makinedir; böylece daha fazla kar getiren yeni yatırımlar için sermaye açığa çıkarır.

Baskım vakum plakası baskı işlemi sırasında tasarımın en iyi şekilde yapışmasını ve sabitlenmesini sağlar, böylece yüksek kaliteli baskı elde edilir.

Lazer sensörlü kağıt dengeleyici bar kağıdın makinenin izin verdiği maksimum hızda mükemmel senkronize hareketini sağlar

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1800 - 3200
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 4
Maks. Hız: 8 Renk 100m/saat
Maks. Hız: 2xCMYK 134 m/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600x600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 300
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem -
Isıtmalı baskı silindiri -
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı -
Wi-Fi Uzaktan Kontrol -
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi -
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.