Kağit Baski

Mini Lario Birinci sınıfVerimliEsnek

64 baskı kafası ve 8 renkli Mini Lario, yeni zorluklarla yüzleşmek ve üstesinden gelmek için üretim zincirindeki devrimi sürdürmek isteyen Tekstil Endüstrisi için hazırlanmış en hızlı baskı makinesidir. MiniLario, esneklik, kalite, hız, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik gibi özelliklerin hepsini bir arada arayanlar için bir seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


Ev Tekstili

Döşeme ve perdelik kumaşlar

Konfeksiyon

Aksesuarlar

Verimlilik 1635 m2/saat

NEDEN

MINILARIO'YU SEÇMEK İÇİN

"HIZLI VE GÜVENİLİR

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1800 - 3200
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 64
Maks. Hız: 8 Renk 1403 m2/saat
Maks. Hız: 2xCMYK 1635 m2/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600 x 600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 600
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem
Isıtmalı baskı silindiri
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı
Wi-Fi Uzaktan Kontrol -
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.