İnsan

Kaynakları

Via Bergamo 1910
21042 Caronno Pertusella (VA) - Italy

Tel. +39 02 9650169
+39 02 96458475


Fax +39 02 9656218
careers@msitaly.com

MS olarak, çok yönlü bir iş ortamı yaratmaya kendini adamış, fırsat eşitlikçi bir işveren olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Tüm nitelikli başvurular, ırk, renk, din, cinsiyet, cinsiyet kimliği ya da ifadesi, cinsel eğilim, köken, genetik, engellilik, yaş ve gazilik durumu önemsenmeksizin değerlendirilecektir.

Bizimle

Çalışın

MS, çalışanların şirket içerisinde kendilerini geliştirmelerine teşvik eden, dinamik, yenilikçi ve büyüyen bir şirkettir.
Şirketimiz, çalışanların girişimci bir düşünce ve sürekli değişime hazır olmaları, mümkün olanın ötesini görebilmeleri, inovasyon ve müşteri çözümlerine sürekli olarak yatırım yapabilmelerine izin verir. MS olarak, müşterilerimiz için gerçek değerin inovasyon olduğuna ciddi anlamda inanıyoruz. MS, Hindistan, Çin ve Türkiye gibi hızlı gelişen ülkelerde bile faaliyetini genişletmeye devam ediyor ve dünya çapındaki tüm pazarlarımızda bize katılacak yeni çalışma arkadadaşları arıyoruz. MS'in bir parçası olmak ve bizimle geleceği şekillendirmek için, açık pozisyonlarımıza bir göz atın ve birkaç adımda kolayca başvuruda bulunun ya da daha fazla iş olanağı için özgeçmişinizi bize gönderin.

Açık Pozisyonlar