Teksti̇l Maki̇neleri̇

LaRio HızlıÖlçülebilirBecerikli

MS 2010 yılında, dünyadaki ilk tek geçişli dijital makinesi olan LARIO ile, dijital tekstil baskı paradigmasını değiştirdi. LaRIO benzersizdir. 120 m/dak üretim hızına ulaşarak rotasyon baskı makineleri dünyasına meydan okuyor. LaRIO, büyük hacimli siparişleri olan ve yüksek hız ve kaliteye ihtiyaç duyanlar için bir seçimdir. LaRIO, kısa zamanlı üretim süreleri gerektiren Hızlı veya Yavaş Moda olsun, Moda Sistemi için üretim yapanlar için bir seçenektir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


3D materyaller ve promosyonlar

Ev Tekstili

Döşeme ve perdelik kumaşlar

Konfeksiyon

Aksesuarlar

Verimlilik 75 m/dk

NEDEN

NEDEN LARIO’YU SEÇMELİSİNİZ

HIZLI
LaRIO, modadaki hızlı teslim süresi taleplerini karşılayarak tüm desenlerde maksimum verimliliğine ulaşır. Bugün piyasada bulunan başka hiçbir dijital baskı teknolojisi size aynı sonuçları veremez.

GÜVENİLİR
LaRIO'nun netliği ve güvenilirliği, dünya çapında kurulan 30 makine ile kanıtlanmıştır*. Bu, LaRIO'yu piyasadaki en tanınmış ve güvenilir tek geçişli makine olarak belirleyen olağanüstü bir sonuçtur.
* figures refer to 06/2019

ESNEK
LaRIO ile, işten işe geçiş kolay ve hızlıdır, hızlı üretim süreçlerinde dahi kağıt, kumaş ya da boya israfını önler. Bu özellikler, yatırımınızın daha kısa sürede size geri dönüşümünü sağlayan unsurlardır.

ARALIKSIZ BOBIN SARICI
Özel olarak geliştirilmiş giriş ve çıkış üniteleriyle 7/24 hiç durmadan çalışma sağlanır ve makine duruş süresi minimuma indirilir.

Bugüne kadar lario makinelerimizle basılmış metre adedi
100.000.000 Mq
 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Tek Geçis
Baskı Genişliği 1800 - 3200
Maks. Renk Adedi 12'ye kadar
Baskı Kafası Adedi konfigurasyona göre
Maks. Hız 75 m/dk
Baskı Çözünürlüğü (dpi) 600x600
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 600
Gri Düzeyi 16
Damla Boyutu 4'ten 72pl'ye kadar
Boya Sistemi AÇIK
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem
Isıtmalı baskı silindiri -
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı -
Wi-Fi Uzaktan Kontrol
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi
Acimit Yeşil Etiketi
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
DÜNYA ÇAPINDA LARIO KURULUMLARI
Tekstil - Direkt
Tekstil - Transfer
Tekstil olmayan
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.