100%
PERFORMANSA YÖNELİK
10sec.
MAKINENIN ÇALIŞMA ESNASINDA YAZILIM ÜZERINDEN AYARLARININ YAPILABILMESI
20%
Entegre kalibrasyon sistemi sayesinde boya tasarrufu
UZUN METRAJ BASKI YAZILIMI


MatchPrint zihnimizdeki performans ile geliştirilmiştir.

Bu program, pazardaki en hızlı baskı makinelerinde bile on the fly ripping technology sayesinde çoğu dosya formatında ön işlem yapmak için beklemek zorunda olmadan program destekli yazıcılarda basılabilme olanağı sağlar. Entegre tekstile yönelik renk kalibrasyon sistemi, renkleri zengin ve doygun tutarak boya tüketimini en iyi hale getirir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve XPF dosyasından tüm baskı parametrelerini elde edebilme becerisi, en iyi ve hata önleyici iş akışını sağlayarak işlemin tamamlanmasını sağlar.


TASARIMCILAR VE BOYACILAR İÇİN GÜVENİLİR ÜRÜN


Ramsete III, tekstil pazarı için çizimlerin yaratılması ve geliştirilmesi için gerekli olan tüm araçların hızlı ve kolay uygulanmasını sağlayan bir modüler yazılımdır.

Düzenleme araçları adımları yönetebilme ve çalışma esnasında tasarımın tekrar edilmesine olanak sağlar. Gömülü renk ayrıştırma fonksiyonları, renkleri direkt işlemek için spektrofotometre kullanılarak, özelleştirilmiş ve standart renk göstergeleri(Color Atlas RGB) elde edebilmek de dahil olmak üzere, dijital dünya için en kolay şekilde tasarımın rengini yaparken ekranlar ve silindirlerin geleneksel üretimi için gerekli olan tüm bilgiyi elde etmenizi sağlar. Ayrıca, çoklu ve tümü renkli olan(fotoğrafik görseller) dosyaların yönetimine izin verir.
Yazılım ayrıca özellikle çoklu .psd dosyaları olmak üzere, Photoshop programıyla da uyumludur.

Ramsete III Colorways: renk çeşidi yaratmaya ve 200 tanesini tek bir dosyada kaydetmeye olanak sağlar.