Kağit Baski

JP1 v2 StandartUygun MaliyetliKullanıcı Dostu

JP1 v2, MS’in makine serisinin başlangıç seviyesidir. Üretim hızı ve kaliteli baskı arasında iyi bir uzlaşma sağlamak için tasarlanmış yüksek hızlı bir boya süblime yazıcıdır. JP1 v2, sınırlı bir yatırımla süblimasyon pazarındaki işlerini genişletmek isteyenler için doğru seçimdir.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


İşaretçikler

Bayrak ve Bannerlar

3D materyaller ve promosyonlar

Spor giyim

Konfeksiyon

Verimlilik 65 m2/saat

NEDEN

JP1’Yİ SEÇMELİSİNİZ V2

Baskı Kafaları.
JP1 v2, herhangi bir baskı koşulunda yüksek kaliteli çıktı sağlayan en yeni nesil 1440 nozul piezo kafaları (DX7) ile donatılmıştır.

Özel boyalı kapalı sistem
Boya, en iyi istikrarı ve renk verimini garanti etmek için oluşturuldu; boya profili, en iyi damla boyutu doğruluğunu sağlayan özel bir dalga formu ile tamamlanır.

Baskı Kafası Programı
JP1 v2 kullanıcıları, MS tarafından sağlanan12 aylık bir PHP geri ödeme programından (Print Head Programı) yararlanır.

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1600
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 2
Maks. Hız: 2xCMYK 65 m2/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) up to 1440 x 1440
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 180 dpi x 8 raw
Damla Boyutu 3,3'ten 45pl'ye kadar
Boya Sistemi KAPALI
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem -
Isıtmalı baskı silindiri -
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı -
Wi-Fi Uzaktan Kontrol
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi
Acimit Yeşil Etiketi -
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.