Kağit Baski

JP2 StandartUygun MaliyetliKullanıcı Dostu

JP2, MS’in makinelerine başlangıç seviyesi aralığının gelişmiş sürümüdür. JP2, birinci sınıf endüstriyel üretimler için tasarlanmış yüksek hızlı bir boya süblime baskı makinesidir. JP2, küçük ve yüksek hızlı endüstriyel baskı makinesi arayanlar için doğru seçimdir. Endüstriyel besleme sistemi (100Kg'a kadar rulolar) ve çift ısıtıcılı kurutma sistemi, sürekli verimlilik ve etkinlik sağlar. JP2, bütçe ve performans açısından büyük değer ve yüksek güvenilirlik sunacak şekilde tasarlanmıştır.

SEKMELER

VE UYGULAMALAR


3D materyaller ve promosyonlar

İşaretçikler

Bayrak ve Bannerlar

Spor giyim

Konfeksiyon

Verimlilik 110 m2/saat

NEDEN

NEDEN JP2’Yİ SEÇMELİSİNİZ

Baskı Genişliği: 191 cm

Çift Isıtıcılı Kurutma Sistemi

Baskı Kafaları.
JP2, herhangi bir baskı koşulunda yüksek kaliteli çıktı sağlayan 4 yeni nesil 1440 nozul piezo kafası (DX7) ile donatılmıştır.

Besleme sistemi:bobinli ve bobinsizdir.
P2, 100 Kg'a kadar rulolarla besleme sistemi ile çalışır, endüstriyel üretimde kendine özgü hızlı ve sürekli kağıt besleme sağlar.

Özel boya hazneli sistem
Boya en iyi istikrarı ve renk verimini garanti etmek için oluşturuldu; boya profili, en iyi damla boyutu netliğini sağlayan özel bir dalga formu ile tamamlanır.

Baskı Kafası Programı
JP2 kullanıcıları, MS tarafından sağlanan12 aylık bir PHP geri ödeme programından (Print Head Programı) yararlanır.

 
layout styles

SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ

Sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesi gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur. Bu nedenle ACIMIT sponsorluğunda “Sürdürülebilir Teknolojiler” projesine bağlı kaldık; bu projenin amacı enerji, kimyasallar ve su kaynakları gibi akıllıca kullanılan baskı ekipmanlarını tanıtmaktır. Proje üyeleri aşağıdaki şartları üstlenir: proje sözleşmesini imzalamak; Yeşil Etiketi elde etmek için bir yetkili liderliğinde tarama testlerine tabi tutulmak; Yeşil Etiket verilen tüm makinelere “Sürdürülebilir Teknoloji Tedarikçisi” logosunu uygulamak.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Baskı Teknolojisi Baski
Baskı Genişliği 1900
Maks. Renk Adedi 8'e kadar
Baskı Kafası Adedi 4
Maks. Hız: 2xCMYK 110 m2/saat
Baskı Çözünürlüğü (dpi) up to 1440 x 1440
Baski Kafasi Gerçek Çözünürlügü (dpi) 180 dpi x 8 raw
Damla Boyutu 3,3'ten 45pl'ye kadar
Boya Sistemi KAPALI
Yazılım Sistemi AÇIK
Kafa Çarpma Koruyucu Sistem -
Isıtmalı baskı silindiri -
Maliyet raporu için gömülü web ağı
Qwizard donanımı -
Wi-Fi Uzaktan Kontrol
Yerel Baskı Sırası Yönetim Sistemi
Acimit Yeşil Etiketi -
Baskı Kafası Programı
NOTE:
Seçilen moda göre baskı hızı farklılık göstermektedir. Lütfen ilgili broşürde baskı modu ve baskı genişliğiyle ilgili teknik özellikleri kontrol ediniz.
style switcher

Kalite ve güvenilirlik önemli detaylardır.

Renk Tutarlılığı(SPR) konsepti, hedefimizin tam kalbindedir ve MS ürünlerinin hepsinde renk tutarlılığı önceliğimizdir. Hızlı gelişen teknoloji doğrultusunda, tüm kuruluşlar için yenilenme şarttır. Ancak yapılan bu farklı yatırımlarda birbirinden farklı renk sonuçları almak, renk değişimleri görmek bizim için kabul edilemez bir konudur. SPR, aynı baskı koşullarını kullanarak aynı renk sonuçlarını yeniden üretebileceğinden emin olarak istediğiniz model MS baskı makinesini seçebilmek anlamına gelir.